SEMINÁRE

O seminári: seminár Ayurvéda sa bude konať v sobotu, dňa 26.3.2011 od 9:00 - 12:00 v priestoroch štúdia JUMP! 

Predášať bude: odborník na Ayurvédsku medicínu Ľudmila Brucháčová

Cena: 10 euro/osoba   

Počet voľných miest: 25 miest

Prihlasovanie a platba: na seminár sa prosím prihlasujte cez formulár nižšie, platbu je potrebné uhradiť na recepcii do 18.3.2011, v opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a miesto bude voľné pre ďalšieho záujemcu.  

_____________________________________________________________________________________________________________________________

O Ayurvéde v skratke:  Ayurvéda je najstarší liečebný systém na svete. V roku 1982 bola uznaná svetovou zdravotníckou organizáciou WHO za ucelený medicínsky systém. Ayurvéda je nezastupiteľná v prevencii ochorení a vie si pomôcť s mnohými chronickými ochoreniami. V ayurvéde sú recepty, ktorými sa telo uvedie do harmónie - rovnováhy, tým, že mu dáte, to čo potrebuje. Ayurvéda sa riadi prírodnými zákonitosťami, ktoré sú platné stále.

Koncept Ayrvédy je jedinečný. Podľa ayurvédskeho učenia má každý človek vlastnú zmes bioenergií (dóše): Vata, Pitta, Kapha. V zdravom človeku sú tieto bioenergie v rovnováhe. Prirodzenú rovnováhu bioenergií narúšajú vonkajšie a vnútorné vplyvy ako strava, psychické traumy, ročné obdobia.

Dosha určuje charakter a osobnosť, fyzické vlastnosti a choroby. Pokiaľ dominuje jedna dosha, ovplyvňuje to naše zdravie.

 

SEMINÁR JOGA a POWERJOGA 22.1.2011

Prihlasovanie na seminár:

 

Do kontaktného formulára nižšie, prosím, uveďťe tieto informácie:

  • vaše meno a priezvisko,
  • emailovú adresu ( pre potvrdenie Vašej účasti),
  • do predmetu uveďte: prihláška na seminár Ayurvéda 

Vaša účasť na seminári Vám bude potvrdená e-mailom.

Kontaktujte nás